Světem vládnou samolepky a zvířecí motivy

Světem vládnou samolepky
Světem vládnou samolepky

Váš interiér skvěle oživí samolepky, a protože i svět módy ovládly letos zvířecí motivy a vzory, které jsou neustále velmi populární, nechte je, ať oživí váš dům či byt. Při výběru samolepek na zeď myslete na to, že má být ozdoba střízlivá a vkusná. Všeho moc škodí, a proto volte spíše vždy decentnější doplňky. Pozvěte do svého bytu svět zvířat a pozvěte i kus savany. Dejte si na svou zeď lva, slona, zebru nebo třeba žirafu. Můžete zvolit i hned několik zvířat najednou. Pokud jste kreativní, možná si svou dekoraci i sami namalujete. K tomu vám postačí tužka na náčrty, štětec a černá barva. Můžete si vybrat i hotové zvířecí tapety.

Lustr a lampy přímo jako ze safari

Interiér vám oživí i papírové lampy a lustry, které dnes zakoupíte v každém hobby marketu za pár korun. Bílá barva se dá pomocí štětce i pár barev přemalovat zvířaty. Můžete zkusit, pumu, lva, zebru, leoparda, žirafu či slona. Ze zvířecí říše mohou přijít i vaše divoké židle. Každá stará židle vyžadující renovaci a je polstrovaná se dá potáhnout zajímavým zvířecím vzorem a uvidíte, jak se vám bude líbit, když prokoukne. Strakaté a pruhované vzory zebry, tygra či leoparda se vám budou líbit. Vyrobit si můžete i vlastnoručně zajímavé zvířecí dekorace. Zkuste to pilkou a s překližkou, kterou seženete v modelářských potřebách. Vybavte se i vhodným nářadím.

Zaměřte se na detaily

Zvířecí motivy mohou být všude. Pomocí zvířecích vzorů můžete ozdobit i zajímavé nebo roztomilé maličkosti. Ozdobte si svůj tác na nošení občerstvení, talířů a skleniček. Takový tác můžete i darovat a určitě jím potěšíte. Pokud budete chtít začít malovat a dekorovat například dřevěný tác, potřebujete k tomu barvu a štětec. Zvolíte-li tác plastový, bude k tomu mnohem vhodnější samolepka, která na něm bude mnohem lépe držet. Podobně můžete zdobit i dveře, stoličky, stojany pod květiny a spoustu dalších doplňků ve vašem bytě.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání