Trička se stojáčkem – budou či nebudou zase v kurzu?

trička se stojáčkem
trička se stojáčkem

Pokud se orientujete v módním světě, pak vás možná udivuje to, že s příchodem nové sezony se v obchodech skoro nic nezměnilo. V obchodech se neustále prodává to, co dobře znáte. Není to však proto, že by móda najednou nebyla dostatečně kreativní, ale je to hlavně z toho důvodu, že se móda rozhodla nechat kousky, které jsou oblíbené, ještě na pultech. Navíc se k těmto kouskům přidalo loňské podzimní oblečení, které bude letos „in“.

Jestliže tedy míříte do obchodů, nejdříve se pořádně podívejte, co doma máte a co ne, ať si náhodou nekoupíte stejné věci. Například trička s dlouhým rukávem, která byla vloni v kurzu, se opět dostaly na ramínka v obchodech. Hodně známých triček vídáme třeba v obchodech značky H&M. Samozřejmě existuje i několik kousků, které v kurzu nezůstaly. Jsou to třeba boty značky Timberland, jinak zvané jako farmářské boty. Bohužel s nimi se už letos nesetkáte, proto je můžete rovnou prodat v bazaru a koupit si jiné, modernější.

Co však z podzimní módy nevyšlo, jsou hlavně roláky a trička se stojáčkem. Opět budou tyto kousky stylové, opět je můžete začít kombinovat do svých běžných outfitů.

Proužkovaná varianta je top!

Jestliže byste chtěli vědět, jakou nejlepší variantu triček a topů se stojáčkem si můžete koupit, pak rozhodně tu proužkovanou. Proužky jsou něco, co nikdy nevyjde z módy, i kdyby se snažily sebevíc. Někomu však proužky nemusí slušet, proto ten by měl volit hlavně bordó variantu. Bordó barva bude letos opět zářit a opět to bude jedna z barev podzimu – společně se zelenou.

K čemu trička se stojáčkem nosit?

Největší problém je v tom, že ženy neumí nosit tato krásná trička se stojáčkem. Toto tričko je krásné třeba zakasané, když k tomu přidáte sako. Bohužel zakasané tričko hlavně nosí ty ženy, které by zakasané nic nosit neměly, protože jsou pevnější.

Pevnějším typům postav se doporučuje nosit trička se stojáčkem s lacláči, které dokonale skryjí nedokonalosti. Lacláče, pokud jsou volnější, fantasticky skryjí boky či větší stehna.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 353 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.