Zábava a relaxace v jednom? Aquapark Tatralandie a aquapark Bešeňová jsou ideálním místem

Aquapark Tatralandia
Aquapark Tatralandia

Jestli toužíte po odpočinku a zároveň hledáte místo, ze kterého budou Vaše děti nadšené, pak je aquapark Tatralandie či aquapark Bešeňová přesně tím pravým místem pro Vás a Vaši rodinu. Najdete zde nespočet venkovních i vnitřních bazénů, tobogány, skluzavky, letní atrakce pro děti, tropický ráj a mnoho restaurací, kde zaženete hlad po celodenním dovádění.

Najděte si čas jen pro sebe

Nechte své tělo zregenerovat v bazénech s minerální geotermální vodou či v bazénech se slanou vodou, která Vašemu tělu dodá potřebné látky. Mezitím, co Vaše děti budou skotačit na tobogánech a skluzavkách, Vy si můžete dopřát oázu klidu v místním wellness a spa, kde kromě sauny můžete využít také masáže a zábaly všeho druhu.

Jeden den na návštěvu aquaparku Vám stačit nebude

V Bešeňové nově najdete Mini zoo či Dětský svět, což určitě velmi ocení rodiny s dětmi. V aquaparku Tatralandie najdete kromě bazénů také kino, bowling, lanové centrum, bludiště, skákací hrady a trampolíny pro děti a velké množství restaurací a barů.

Kde se ubytovat?

Tatralandie myslí na všechno, jelikož ubytování je dostupné jen pár kroků od areálu aquaparku, v Holiday Village Tatralandia. Dědinka nabízí ubytování v 155 apartmánech a bungalovech. Pokud hledáte ubytování u aquaparku Bešeňová, skvělou volbou je Hotel Bešeňová, v jehož areálu se nachází venkovní i kryté bazény, fitness, restaurace a wellness svět. S vyřizováním ubytování se obraťte na DCK Rekrea Ostrava, která se na tyto pobyty specializuje a ráda Vám se vším pomůže.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.