Červená sluší každé ženě. Nechte se inspirovat třemi outfity, v nichž je hlavní červená

Pokud přemýšlíte nad tím, jakou barvou trochu rozzářit svůj šatník, máme pro vás několik tipů – tedy spíše konkrétně jeden jediný tip, jelikož zmíněná barva sluší opravdu komukoli. Tím tipem je barva červená, která by měla mít v našem šatníku nezastupitelné místo. Je to opravdu barva, která člověka rozzáří, která je sympatická, milá a příjemná na pohled, dokonce je také výrazná, tudíž se za vámi každý otočí. A jelikož se za vámi každý otočí, měli byste mít outfit, který vám každý může jen závidět. Nechte se inspirovat našimi looky, které jsme pro vás navrhly a v nichž hraje hlavní roli právě červená.

Look číslo 1

Červené lodičky jako dominanta prvního outfitu. Červené lodičky jsou k dostání takřka všude, doporučujeme lesklé lodičky, které jsou do špičky. Ty zkombinujte s jakýmikoli džíny, k nimž doplníte jednoduché tričko jedné barvy, dlouhé sako či blazer a neopomeňte listonošku, kterou si přehodíte přes rameno. Náušnice kruhového tvaru jsou jen další bonus navíc.

Look číslo 2

Červená skládaná sukně do pasu, k tomu silonky s motivem puntíků, dále kotníkové kozačky, které mohou být i zavazovací, jednoduchý top jedné barvy, na který navlečete volnější, leč stále hodně upnutý svetřík. To je další look, který vám doporučujeme. Sice je pravda, že skládané sukně jsou špatně kombinovatelné s kabáty, ale jde to.

Look číslo 3

Jelikož je nyní období kabátů, neměli byste takový kabát postrádat ve svém šatníku. Jenže většinou máme kabáty v barvách šedé, v odstínech hnědé nebo černé, ale to jsou nudné barvičky, které nemusí vévodit letošní zimě. Můžete si obléknout něco zcela jiného, co třeba zvolit kabát červený?

S červeným kabátem zkombinujete jakékoli džíny, doporučujeme vám džíny černé, které doplní o koženkové boty. Mohou to být boty vojenského typu, ale samozřejmě to není podmínka. Pokud se

rozhodnete pro kozačky, na hlavu si dejte černý klobouk a kabelka by mohla být do černo-zlatého provedení.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.