Co vám v zimním šatníku nesmí chybět

Zimní šatník
Zimní šatník

Čím byste měla naplnit svůj šatník, abyste byla stylová, ale zároveň v teple? Zdá se to být zcela neslučitelné, ovšem existují triky, jak na to.

Zima je tady, přinesla s sebou sníh a mráz a vy už zase přemýšlíte nad tím, čím obohatit svůj šatník, abyste venku nezmrzla. Ovšem chcete u toho vypadat i atraktivně, a tak si lámete hlavu s tím, který svetr vybrat, ve které bundě nebudete vypadat jako kulička a jestli si máte pořídit čepici s bambulí, či bez.

Vsaďte na trendy parku a oversized bundu

Dobrá zimní bunda je naprostý základ a její výběr byste rozhodně neměla podcenit. Elegantní parky už jsou pár sezon v módě a dají se sehnat v neutrálních barvách, ke kterým můžete vesele sladit jakékoli doplňky, ať už jsou to čepice, šály či rukavice. Vybírat můžete z klasické černé, béžové, khaki, šedé nebo bordó. Rozhodně vyzkoušejte i ty, které se v pase dají stáhnout gumou nebo opaskem – působí to více žensky a vytvaruje vám to vaše křivky.

Štíhlým slečnám budou slušet i oversized bundy. Nebojte se sáhnout i po těch výraznějších barvách, která jsou stále více in. Můžete tak prozářit pochmurné a chladné ulice, které jsou v zimě plné nudných barev.

Pletené svetry s rolákem

Spousta z nás jsme roláky jako malí nenáviděli. Ovšem teď jsou v módě rolákové svetry a ano, zase mohou být oversized. Ze svetru o několik čísel většího si totiž můžete vytvořit elegantní šaty, a to pouhým doplněním o pásek. Na běžné denní nošení zvolte jednobarevný svetr – třeba šedý, hnědý nebo vínový. Na vycházku s přáteli pak můžete zvolit ty šílenější – hrající několika barvami či s legračním motivem.

Doplňky

Zimní outfit obohaťte barevnými doplňky – teplými čepicemi, huňatými šálami a palcovými nebo koženými rukavicemi. Doplňky jsou to, na čem se můžete vyřádit! A pamatujte, že boty máte volit jedině s kožíškem!

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 347 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.