HBO oblíbené filmy a další možnosti trávení volného času

HBO oblíbené filmy a další možnosti trávení volného času
HBO oblíbené filmy a další možnosti trávení volného času

Společnost nyní můžeme rozdělit na dva tábory. Tím prvním jsou lidé, kteří milují opravdu neotřelé filmové snímky a chtějí jimi vyplňovat svůj volný čas. A druhou jsou milovníci seriálů, kteří zase nedají dopustit na pořádnou porci zábavy, která však ani po hodině nebo dvou hodinách neskončí. Že se řadíte do té druhé skupiny? Máte nějaké oblíbené seriály? Hru o trůny, Sex ve městě a Teorie velkého třesku jste už možná viděli.

Černobyl byl světovým hitem

V posledních letech jsme mohli zaregistrovat opravdu mnoho seriálů, které se těšily z abnormálního úspěchu. Jedním z nich je i jedinečná několikadílná série Černobyl, jež přibližuje dění kolem jedné z nejničivějších a nejděsivějších událostí, k nimž v moderní historii došlo. 

Mezi námi se pravděpodobně nenajde jedinec, který by tento seriál neznal. Ovšem najdou se jedinci, kteří ho zatím neměli čas zkouknout. Proto to napravte a rozšiřte si obzory i směrem, kterým by vás to možná nikdy nenapadlo.

Pustina pochází z české produkce

Pokud jste milovníky poněkud záhadných seriálů, které jsou napínavé až do samotného konce a které vám rozhodně nedají spát, pak vás osloví seriál, jenž, kupodivu, pochází z české produkce. Je jím seriál Pustina, který v době, kdy se pustil do světa, zaznamenal obrovský úspěch a dodnes patří k seriálům vůbec nejlépe hodnoceným. 

V hlavních rolích jsou naprosto jedineční herci, co scéna, to překvapivý zvrat, který člověku vyrazí dech. A jelikož se jedná o film o pouze osmi epizodách, budete to mít za jedno odpoledne za sebou! Což je na jednu stranu škoda, na druhou stranu je fajn, že se seriál zbytečně neprotahoval.

Hořící keř nás vrátí do minulosti

Český film nebo spíše seriál? To je nyní otázka. V každém případě mluvíme o třídílném snímku, který člověku připomene, že historie by se neměla opakovat. Snímek pojednává o příběhu Jana Palacha a také osudu jeho blízkých v době, kdy normalizace v ČSSR byla teprve na svém počátku. Drama je opravdu strhující s dost překvapivými zvraty, které jsou však podloženy reálnými dokumenty. 

Co dále? Sedmilháčky, Zpřítomnělí, Boj o moc a řadu dalších.

Chcete něco aktivnějšího? 

Někoho napadne sportování, ale my máme na mysli třeba Playstation a Xbox, tyto dvě bedničky vás udrží u obrazovky ještě déle. Pro ty více aktivní je tu kinect, kde pomocí senzoru máte možnost hrát interaktivně a to například stát se zápasníkem v UFC, Mortal Kombat nebo třeba sportovcem na Olympijckých hrách. Jednou z možností je si pořídit Playstation Plus nebo Xbox Game Pass, to jsou služby, přes které máte možnost mít přístup k novým hrám. Tedy kupujte si něco jako členství. Samotná herní konzole získává na význam právě v případě, že ji využíváte naplno.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 360 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.