Jaké náušnice budou slušet vašemu tvaru obličeje? Vybírejte náušnice s rozvahou

Jaké náušnice budou slušet vašemu tvaru obličeje? Vybírejte náušnice s rozvahou
Jaké náušnice budou slušet vašemu tvaru obličeje? Vybírejte náušnice s rozvahou

Náušnice jsou módní doplněk, který doplňuje outfit a který dělá outfit nevšedním. Bohužel většina žen na náušnice zapomíná, což je velká škoda. Skvělé kousky lze ulovit například ve výprodejích. Při výběru náušnic však buďte krapet opatrní, nepodceňujte výběr. Ne všechny náušnice se mohou hodit vašemu tvaru obličeje.  

Každá žena se pyšní jiným tvarem obličeje. Zatímco některé mají tvar obličeje do srdce, jiné mají obličej kulatý, další zase hranatý či oválný. Každá žena si je moc dobře vědoma toho, jakým obličejem se pyšní. A podle tvaru obličeje musí vybírat vhodné šperky, respektive vhodné náušnice, které budou zdobit její outfit.  

Máte srdcový obličej? 

Pokud jste majitelkou obličeje připomínajícího tvar srdce, doporučujeme vsadit spíše na středně dlouhé visací náušnice. Váš obličej se specifikuje tím, že máte krapet špičatější bradu a širší čelo, kratší visací náušnice pro vás jsou jako stvořené.  

Máte oválný obličej? 

Pakliže jste majitelkou spíše oválného obličeje, můžete si prakticky pořídit jakýkoli druh či typ náušnic. Váš obličej je takzvaně univerzální, hodí se k němu prakticky všechny náušnice, které jsou k zakoupení. Co by vám nemuselo sednout, jsou dlouhé náušnice, které mají tendenci obličej ještě více protahovat.  

Máte kulatý obličej? 

Jste majitelkou kulatého obličeje? Pak se při výběru náušnic zaměřte na takové, které jsou dlouhé. Ty totiž mají tendenci obličej protahovat. Vhodné jsou také náušnice, které se rozšiřují směrem dolů. Váš obličej se definuje jako kulatý, s plnějšími tvářemi a nižším čelem. Úkolem náušnic tak bude obličej krapet protáhnout.  

Máte hranatý obličej? 

Ještě můžete mít hranatý obličej. Pakliže jste majitelkou hranatého obličeje, pak máte pravděpodobně čelo široké stejně jako spodní čelist. Úkolem náušnic bude krapet zjemnit váš vzhled, ať nepůsobíte tak drsně. Ideální jsou kruhové náušnice, jež jsou dnes in. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 353 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.