Do jakých destinací se dostaneme za pár korun?

Levné destinace
Levné destinace

Žijeme v době, kdy už není cestování tak drahé. V současné době se dá cestovat do různých destinací za pár korun, jenom to chce vybrat si, kam se chcete vydat. Mezi dražší dovolené se řadí například dovolená na Havaji nebo na Bali či v Africe. Jestliže se však chcete na krásná místa podívat za pár korun, měli byste se vydat do níže uvedených destinací.

Pokud vám nevadí cestování s cestovní agenturou, možná byste měli cestovat přes portál Slevomat.cz. Jedná se o český portál, který byl nedávno prodán do zahraničí. Nicméně i přesto, že se změnil ředitel této společnosti, je to stále kvalitní portál, na kterém seženete zájezdy za skvělé ceny.

Díky nabídkám, které na Slevomatu.cz najdete, se můžete za pár korun podívat do různých destinací, o nichž jste si ani nemysleli, že se tam někdy podíváte. Většinou jsou levnější zájezdy takové, že jedete na dané místo autobusem, ale pokud jste na cestování ve vlaku či v autobuse zvyklí, určitě vám to nebude vadit.

Otázkou tedy je, do jakých destinací se dostanete za pár korun?

Itálie

Itálie se pravidelně ukazuje mezi nejvýhodnějšími nabídkami. V současné době je Itálie poměrně populární, ale nikoliv proto, že je zde moře, ale hlavně díky krásným místům plných památek. Levně se dostanete například do Benátek, což je město, o kterém se všeobecně ví, že se potápí. Měli byste se sem tedy podívat, co nejrychleji to půjde, dokud naprosto nezmizí z map.

Dalším oblíbeným místem v Itálii je rozhodně Shakespearovská Verona nebo taky Řím, kde si lidé oblíbili nejen Koloseum, ale hlavně Fontánu di Trevi, která jim údajně splní i to nejbláznivější přání.

Francie

Jelikož není Francie tak vzdálená a jelikož se do ní dá dostat autobusem, je to opět oblíbené místo mnoha turistů. Do Francie se jezdí hlavně za Paříží, což je město módy, které je plné dech beroucích památek, které rozhodně musíte vidět na vlastní oči.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.