Jednorázové brigády jako vaše spása

Jednorázové brigády
Jednorázové brigády

V dnešním světě je všechno tak drahé! Pokud někdo marodí nebo nemá stálý příjem, žije se mu dneska vážně těžko. Bez peněz se nenajíme, nenapijeme, mnohdy si ani nezachráníme náš život, naše zdraví. Pokud jste nespokojeni se svým příjmem, jistě hledáte možnosti, jak svůj příjem navýšit. Nechcete si však brát dvě práce, když už ta jedna je tak časově náročná, až vám z toho jde hlava kolem. Je to pochopitelné. K přivýdělku si však nemusíte brát druhou práci, jenom to chce dobře a chytře využít volný čas – například jednorázovými brigádami.

Nabídky jednorázových brigád většinou najdete na facebookových stránkách, které se zajímají právě nabídkami práce. Kromě toho můžete sledovat i internetové stránky, které se taky zaměřují na nabídky brigád. Právě tam totiž sem tam vyběhne možnost jednorázové brigády například o víkendu.

Pojďme si nyní říct, s čím se nejčastěji setkáte a jaká brigáda vám nejvíce vynese.

• hostesky

Dívky to mají jednodušší, protože mohou využít nabídku práce na pozici hostesky. Hostesky jsou většinou na různých promo akcích nějaké firmy, kdy roznáší hromadu letáčků a jiný podobný propagační materiál. Kromě toho mohou být hostesky na stáncích s ochutnávkami nebo například mohou být jedny z těch, které rozdávají občerstvení na nějaké firemní akci.

Takové hostesky jsou však skvěle placené. Většinou máte minimálně sto třicet na hodinu, což se rozhodně vyplatí – nemyslíte?

Nabídka těchto brigád se vztahuje hlavně na víkendy, kdy se takové podobné akce konají.

• stavitelé výstav

Hlavně nyní, v předvánoční době, mnoho firem touží vyvěsit vánoční výzdobu nebo se koná celá řada zajímavých výstav, které potřebují složit a dát do kupy. Takové brigády jsou určené spíše pro muže a je to většinou záležitost třeba celé soboty či neděle. Ovšem je to skvěle placené! Za takový den si přičichnete minimálně ke dvěma tisícům korun.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 360 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.