Jak lze zažádat o nebankovní půjčku?

Žádost o nebankovní půjčku
Žádost o nebankovní půjčku

Žijeme v době, kdy bychom bez peněz nezmohli nic. Nemohli bychom se ani napít, ani najíst, neměli bychom co na sebe, neměli bychom, kde bydlet. Peníze jsou v dnešní době potřeba a je skutečně hrozné, když peníze nejsou. Samozřejmě dnes pracuje naprosto každý – práce je dost, málokterý člověk sedí raději „doma na zadku“ a nechává si do kapsy házet sociální dávky, které jsou doslova mizivé. Ovšem i pracující člověk se může dostat do situace, kdy nebude mít peněz nazbyt, kdy dokonce budou peníze chybět. Od toho tu jsou půjčky, kterých někdy musíme využít.

Nemusíme sahat hned po bankovních půjčkách, ale můžeme se soustředit na ty nebankovní půjčky, které jsou o něco výhodnější. Nejen, že se všechny dají zřídit online, ale taky si můžete stanovit, kolik budete co měsíc splácet. Samozřejmě nečekejte půjčku sta tisíc – nebankovní půjčky půjčují jenom několik desítek tisíc korun (například nebankovní půjčky Rerum půjčují do dvaceti tisíc korun).

Pokud však právě pár tisíc potřebujete k životu, neváhejte a o nebankovní půjčku si zažádejte. Lze to dvěma způsoby. Jak?

První způsob

Nebankovní půjčku si většinou hledáte na internetu, a když kliknete na kandidáta, otevře se vám stránka, na níž si ihned můžete půjčku zřídit. Jedním způsobem, díky kterému si můžete zřídit nebankovní půjčku, je ten, že si ji zřídíte přes registraci. Jednoduše se tedy na stránce registrujete – vyplníte registrační formulář a vaše žádost o půjčku bude vyřízena rychleji. Navíc už nebudete muset vyplňovat žádné údaje tehdy, pokud byste si chtěli půjčit podruhé, protože se vám v registraci všechny údaje o vás uloží.

Druhý způsob

Pokud však doufáte, že si půjčujete poprvé a naposled, nemusíte se registrovat. Můžete si jednoduše hned na úvodní stránce zvolit půjčku, po které toužíte, navolíte si dobu splatnosti i výši půjčky, poté jen kliknete na ikonu „získat půjčku“, vyplníte potřebné informace o vás a váš bankovní účet, na který chcete peníze zaslat, a pak už jenom čekáte.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.