Kde najdete nejkrásnější nekončící bazény?

Kde najdete nejkrásnější nekončící bazény?
Kde najdete nejkrásnější nekončící bazény?

Určitě jste na sociálních sítích zaregistrovali, že hotel, který nemá nekončící bazén, není tím pravým místem, kde strávit dovolenou. Nekončící bazény, kterým se také říká infinity bazény, jsou dominantou každé in dovolené, i když máte přímo pod hotelem moře. Dokonce i v České republice najdeme pár hotelů, které tyto nekončící bazény nabízí. Pakliže ale chcete svou dovolenou strávit právě v zahraničí, poradíme vám, kde najdete ty nejkrásnější infinity bazény, jež budou nadmíru fotogenické.  

Infinity bazény jsou velice romantické a nabízí nádherné výhledy. I proto je lidé zkrátka milují. Abyste si užili dokonalý relax u tohoto bazénu i na své dovolené, přinášíme vám několik konkrétních tipů na bazény, které jsou opravdu nekončící.  

Hotel Arts Barcelona 

Do Barcelony se začalo jezdit opravdu hojně. Je to pravděpodobně kvůli zdejší architektuře, jež je jedinečná. I zde najdete zmiňované nekončící bazény. Stačí, když se ubytujete v Hotelu Arts Barcelona, kde si při plavání užijete výhled na velkou část Středozemního moře. Hotel a jeho nekončící bazén je typický svou ikonickou sochou ryby, která pochází z ateliéru umělce Franka Gehryho.  

Adronis Arcadia na Santorini 

Krásný infinity bazén najdete také na Santorini. Jedná se o největší bazén na celém ostrově, vždyť jeho plocha činí sto padesát metrů. Dokonce má i svého vlastního zřízence, který vám poradí při výběru vhodného a adekvátního opalovacího krému.  

The Liming v Karibiku 

Mezi jednoznačně nejkrásnější nekončící bazény na celém světě patří ten, který patří hotelu The Liming, jenž leží v Karibiku. Pokud si chcete užít dovolenou, která vám bude doslova brát dech, pokud si chcete užít každodenní relax při nádherném zapadajícím karibském slunci, pak si takovou dovolenou na ostrově Bequia rozhodně udělejte. Bude to stát za to. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.