Knoflíky všude, kam se podíváte aneb nový módní trend na scéně

Knoflíky všude, kam se podíváte aneb nový módní trend na scéně
Knoflíky všude, kam se podíváte aneb nový módní trend na scéně

Móda – to je velké téma, kolem kterého se točí nejedna diskuze. Mnozí lidé si myslí, že se o módu zajímají jenom ženy, ale není to tak. V současné době se o módu zajímá stále více mužů, jelikož si i muži uvědomili, že na šatech záleží a že i šaty dělají člověka. Pokud bychom se však měli podívat jenom na dámskou módu, řekli bychom, že je aktuálně velice oblíbená knoflíková móda. Knoflíky nyní uvidíte opravdu všude! 

Jestliže se snažíte stále oblékat opravdu vkusně a podle posledních trendů, měli byste mít knoflíkový kousek ve svém šatníku, protože právě knoflíky se nosí. Pojďme si říct, jaké konkrétní knoflíkové kousky musí mít ženy ve své sbírce, bez čeho se dnes neobejdou, pakliže chtějí hezky vypadat.  

Šaty 

Šaty na knoflíky! To je, panečku, módní hit! Ať už si koupíte krátké šaty, dlouhé šaty nebo jakkoli střižené šaty, šaty s knoflíky jsou zkrátka trendem, proto se toho nebojte. V každém případě s knoflíkovými šaty zabodujete, a to jak u vody, tak na dovolené u moře či jen tak na procházce se psem či přítelem.  

Sukně 

Pokud nejste knoflíkový tip, měli byste mít v šatníku aspoň sukně na knoflíky, které jsou rozhodně dalším velkým trendem letošního roku. Aktuálně mají knoflíky jakékoli typy sukní, a to jak džínové sukně, tak ty plátěné kousky. Není tedy důvod na tento kousek nevsadit.  

Topy 

Abyste měli knoflíkovou sbírku kompletní, doporučujeme si pořídit i top na knoflíky, který budete nosit za každého počasí nebo na každého ročního období. Určitě vás doslova dostane, knoflíkové kousky obecně mají jakési nezaměnitelné kouzlo.  

Kromě jednodušších topů byste měli mít i halenky s knoflíky, které jsou krapet elegantnější a vyvolávají v lidech pocit romantiky a něžnosti. Navíc halenky s knoflíkovým zapínáním přidávají na zajímavosti a ženy jsou v takové halence nepřehlédnutelné. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.