Módní trendy letošního podzimu. Nefrčí jen krokodýlí motiv

Módní trendy letošního podzimu. Nefrčí jen krokodýlí motiv
Módní trendy letošního podzimu. Nefrčí jen krokodýlí motiv

Chcete letos na podzim vypadat in? Pak byste měli investovat do několika módních trendů, s nimiž vykouzlíte outfity, za nimiž se kdekdo otočí. Pokud patříte k lidem, kteří nemají čas na procházení časopisů o bydlení, pokud hledáte jasné pokyny k tomu, co na sebe vzít, jste na správním místě. Prozradíme vám, jaké trendy letošním podzimem doslova hýbou a na jaké se zaměřit při nakupování.  

Možná jste už slyšeli o tom, že frčí krokodýlí motivy. To je ostatně pravda. Krokodýlí vzor se dostal do módy, ovšem je třeba poznamenat, že se kvůli motivu nezabíjí krokodýli samotní. Vzor jejich kůže byl jen propůjčen a uměle vytvořen. Jeho hlavními prioritami je především zajímavost a umění upoutat pozornost. Navíc motiv jako takový nijak nekřičí, je jen příjemným ozvláštněním každého povrchu.  

Nařasené kozačky jako hit ve světě bot 

S podzimem také přichází na řadu vkusné kozačky, které nosí nejedna žena. Zatímco některé investují do nízkých, tradičních kozaček, jiné raději sáhnout po nařasené alternativě, která je velice vkusná. Právě nařasené kozačky jsou aktuálním hitem a rozhodně byste na ně neměli zavrhnout nebo byste je neměli ignorovat. Hezky vypadají hlavně k sukním, ale samozřejmě sukně nejsou to jediné, s čím se kozačky mohou nosit.  

Sukně k podzimu patří 

Mysleli jste si, že s příchodem chladných dnů budete muset odbourat všechny sukně? Není tomu tak. Letos se sukně nosí, ideální bude, když si je nakoupíte delší. Ta správná trendy délka je délka do půlky lýtek. Při této délce vyniknou jak kozačky, tak bezesporu také tenisky, pokud zvolíte k delším sukním pohodlnější obuv.  

Výrazné náušnice zaujmou 

Že jste do nynějška nenosily výrazné náušnice? To se napraví! Právě výrazné náušnice jsou to, co se aktuálně nosí a co oživí i nejvíce všední a nudný outfit. Nebojte se kýčovitých dlouhých náušnic. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.