Rolák jako základ šatníku aneb kousek, který si podmanil podzim

Rolák jako základ šatníku aneb kousek, který si podmanil podzim
Rolák jako základ šatníku aneb kousek, který si podmanil podzim

Co tvoří základ vašeho šatníku? Kdybychom nahlédli do vašeho šatníku, najdeme pravděpodobně řadu obyčejných jednobarevných triček. Také najdeme v šatníku džíny různých barev, sem tam nějakou mikinu či svetr, samozřejmě spodní prádlo a možná nějaké sako či více bund lišící se tím, do jakého ročního období patří. V podzimním šatníku bychom však měli najít také rolák, který tvoří základ šatníku a který je kouskem, jenž si podmanil letošní podzim.  

Pokud patříte k lidem, kteří chtějí letos na podzim vypadat in, a nejste zastáncem rádoby stylových crop topů a krátkých mikin, doporučujeme investovat do různých roláků, protože právě roláky jsou to, co je nyní in. Jsou elegantní, praktické, také se v souvislosti s rolákem nabízí celá řada variant nošení.  

Roláky lze dnes potkat v mnoha provedeních. Nemají jen klasickou podobu trička s dlouhým rolákem, ale dnes se rolák najde i u úpletových šatů, které krásně lemují postavu. Jsou nadmíru jednoduché, což ocení řada žen. Díky své jednoduchosti jsou dostatečně variabilní a dají se kombinovat opravdu různě. Jejich hlavní vlastnost je však pohodlí.  

Černý rolák s dlouhým rukávem je klasika 

Nelze nic namítat na tvrzení, že černý rolák s dlouhým rukávem je bezesporu klasika, která by neměla chybět v žádném šatníku. Rolák je také základem každého vrstveného outfitu, o tom taky není sporu.  

Díky své jednoduchosti lze o roláku říct, že se snadno kombinuje, a to doslova se vším, co doma najdete. Navíc vkusně zakryje boky, což ocení ženy s nedokonalou postavou.  

I doktoři roláky schvalují 

Za roláky ostatně stojí i doktoři, kteří jsou toho názoru, že každá žena by takový rolák měla nosit. Důvodem je to, že jsou záda v teple. Klidně se mohou roláky nosit pod sako, košili nebo pod podobné kousky oblečení tak, aby zakryly záda. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.