Šperky, které se budou nosit na podzim. Na co vsadit?

Šperky, které se budou nosit na podzim. Na co vsadit?
Šperky, které se budou nosit na podzim. Na co vsadit?

O tom, co se bude nosit letos na podzim, toho bylo napsáno mnoho. Všude se však zmiňují o módních trendech v podobě kousků oblečení, nikde není řeč o doplňcích, a to hrají tak důležitou roli! Pokud patříte k nákupním maniakům, víte, jak důležitou roli doplňky v jednotlivých outfitech mají. Dotváří konečný vzhled, bez doplňků není outfit dokonalý. Abyste tedy i během podzimu mohli dotvářet outfity, poradíme vám, jaké doplňky zvolit.  

Náušnice? Čím výraznější, tím lepší 

Pokud milujete náušnice, tak se během podzimu držte jednoduchým pravidlem, a sice čím výraznější, tím lepší. Náušnice jsou něco, co je nepostradatelné, během podzimu však upusťte od tradičních menších kousků a raději si pořiďte pořádné masivní kousky, které budou pestrobarevné, vzorované, velké. To zkrátka nyní letí. Vůbec se nebojte doplňků sestavených z menších kamínků, které jsou nyní k dostání třeba v obchodech Zara nebo Mohito.  

Obecně využívání kamenů do šperků je nyní trendy. S kameny se tak nesetkáte jenom u náušnic, ale také mají kameny v sobě obsažené i prsteny nebo jiné druhy šperků. Kameny mají většinou pestrou barvu, nejsou všední a nudné.  

Stále frčí i perly 

Ať už falešné nebo pravé – perly se zkrátka drží na špici nejstylovějších doplňků. Ani letos na podzim nad nimi nemávněte rukou, můžete s nimi opravdu velice okouzlit. Dnes se dokonce drobné perličky nachází i na velkých, masivních sponách do vlasů, které nově ohlásily svůj comeback. Možná vám takové spony do vlasů připínaly maminky, když jste byli malí.  

Řetězy jsou zpět 

Svůj comeback ohlašují nejen velké masivní spony, ale také řetězy kolem krku a na rukou. Tento trend je poměrně známý, není to tak dávno, co byl v módě. Chvilku se však dostal ze světa pryč, nosily se spíše jemnější řetízky s přívěsky. Nyní se však nosí zase masivní řetězy ideálně ve zlatém provedení.  

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.