Svetry, bez kterých během zimy nedáte ani ránu

Zimní svetry
Zimní svetry

Zima je v plném proudu, což znamená, že už jistě máme nakoupeno mnoho teplého oblečení, protože jedině to nás může ochránit před nepříjemnými mrazíky. Pokud však ještě nemáte nakoupeno, měli byste rozhodně začít, než vám všechno v obchodech vyprodají! Jestli však hlavní problém je v tom, že nevíte, co se vlastně nosí, tudíž nevíte, s čím okouzlíte lidi na ulicích, přinášíme vám pár tipů. Jsou to typy hlavně na svetry, bez kterých byste během zimy neměli dát ani ránu!

• dlouhý kardigan

Kardigany jistě moc dobře znáte. Jsou to příjemné svetříky, které jsou bez zapínání. Najdeme je buď s klopy, nebo rovného střihu. Ať už je však najdeme jakkoliv, jsou stylové a šik. A právě letos v zimě nejvíce oslníte s těmi, které jsou délkově až po kotníky (nebo alespoň ke kolenům). Takové kardigany vás nejen zahřejí, ale skutečně s nimi vykouzlíte outfit, díky kterému se za vámi budou otáčet.

• svetr s rolákem

Pokud chodíte pravidelně nakupovat, jistě jste si všimli i toho, že se do obchodů dostaly svetry s rolákem. Rolák jako takový je současný comeback, který sklízí velké úspěchy. Dříve, v době našeho dětství, jsme neměli roláky zrovna v lásce, protože nás šíleně škrtily a byl to pro nás nepříjemný druh oblečení. Dneska bychom se ale mohli po něm doslova utlouct.

Jak přišla zimní kolekce do kamenných prodejen, hned jsme zaregistrovali, že se rolák stal součástí i běžných svetrů, které nás dokonale zahřejí. Hned jsme tedy věděli, kvůli čemu se vyplatí zhřešit.

• dlouhé svetry

Taky se dostaly do módy svetry přes hlavu, které jsou však délkově až pod zadek. Nemusíte k nim nosit jenom punčocháče, ale klidně si takové svetry dejte klasicky na džíny, jak jste zvyklí. Právě tak se totiž tyto dlouhé svetry nosí. K tomu samozřejmě zimní kozačky a jste šik a moderní.

Pokud je však svetr jenom do pasu, ani po něm letos nemrkněte. To by byl skutečně hřích, který by vás poslal do módního pekla.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.