Tenisky 2019. Jaké budou letos v módě?

Tenisky 2019. Jaké budou letos v módě?
Tenisky 2019. Jaké budou letos v módě?

Co je tou nejpohodlnější obuví na světě? Jsou to jednoznačně tenisky, které jsou svou pohodlností nedostižitelné. Sice jsme v zimě museli teniskám dát na chvilku pápá, to však neznamená, že nyní si tenisek neužijeme víc než dost. Už máte tenisky v botníku? Pokud ne, investujte zejména do těch, které jsou označovány za tenisky letošního roku. Pokud nevíte, jaké tenisky jsou pro letošní rok in, prozradíme vám to.

O teniskách lze říct, že je nyní nosí opravdu každý. Dostaly se na výsluní a dodnes z výsluní neodchází – právě naopak. Dávají neustále důvody, proč na výsluní musí zůstat už navždycky. Neustále se mění tvary, barvy a typy tenisek, které jsou v módě. Nabízí se tedy otázka, jaké tenisky jsou v módě letos. Jaké tenisky si nyní zaslouží naši pozornost?

Jaro je roční období, kdy konečně vytahujeme tenisky po dlouhé zimě. Pokud jste propadly kráse a síle tenisek, určitě víte, jaké se letos nosí. Pokud jste ještě neměli čas na to, abyste si zjistili, jaké tenisky jsou letos in, čtěte dál.

Bílé tenisky musí být součástí botníku

V jednoduchosti je krása a šmrnc. To ostatně dokazují tenisky bílé barvy, které jsou letos naprosto nepostradatelnou součástí každého botníku, ať už dámského nebo pánského. Bílé tenisky jsou zároveň elegantní klasikou, která se hodí nejen ke sportovnímu oblečení, ale také se hodí k elegantnějším tipům outfitů. Co třeba je nosit ke kalhotám odhalující kotníky?

Ponožkové trend vládne módnímu světu

Módnímu světu také letos vládnou takzvané ponožkové tenisky, tedy ponožky, u nichž to vypadá, že z nich trčí ponožky. Ponožkové tenisky krásně obepínají kotník, zdůrazní tak úzkou nohu. Jsou to textilní boty bez zavazování, které jen snadno natáhnete na nohu. Pohodlností jsou však nedostižné.

Devadesátkové tátovy boty

Stejně jako ke konci loňského roku, i letos jsou v módě takzvané tátovy boty, tedy boty z devadesátých let. Jedná se o masivní, velmi barevnou obuv, která je kombinací plastových průhledných pruhů a vysokých platforem.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.