Tři netradiční víkendy jako dárek k výročí pro muže

Tři netradiční víkendy jako dárek k výročí pro muže
Tři netradiční víkendy jako dárek k výročí pro muže

Je tak těžké vybírat dárek pro muže. Většinou mají své osvědčené značky a postupy, a je tak velmi nesnadné najít něco, co by jim skutečně udělalo radost. My jsme ale objevili dárky, které dokáží potěšit každého muže. Jaké to jsou?  

Wellness víkend ve dvou 

Přejete si zažít společný wellness víkend? Objednejte pohodový víkend pro vás oba a dopřejte si klid a pohodu. A pokud je tento dárek pro vás cenově nedostupný, nevadí. Objednejte luxusní pánské župany, luxusní osušky a nachystejte si nádherné večery i u vás doma. Objednejte si večeři až domů, zapalte svíčky, pusťte příjemnou hudbu a udělejte si spolu relaxační večery. Po koupeli můžete muži nabídnout uvolňující masáž. Jistě bude potěšen.  

Další víkend pryč 

Když jste prožili příjemné chvíle spolu, bude také potřeba objevit kus světa a vydat se každý za svými zážitky. Miluje váš muž rybaření? Pošlete jej na víkend na ryby. Dává přednost motorkám? K výročí mu domluvte také sraz s jeho kamarády, aby věděl, že jej nechcete jen pro sebe. Pocit volnosti a možnosti trávit čas jen podle sebe je to, co muži ve vztahu vždy oceňují. Překvapte jej a uspořádejte sešlost s jeho přáteli. Udělejte vstřícné gesto a ujistěte jej, že je jeho individualita vítána.  

Třetí víkend něco nového  

Než se přiblíží vaše výročí, nachystejte si skutečně nezvyklý program. Vydejte se společně objevovat něco, co jste dosud nezkusili. Bude se jednat o netradiční jídlo v exotické restauraci? Nebo se spolu vydáte na bláznivý road trip? Dopřejte si cokoliv, co posune hranice vašeho vztahu o úroveň výš. Na vztahu je přeci třeba stále pracovat.   

Po tři víkendy vás bude čekat objevování společných i netradičních chvil. Už se těšíte, až oslavíte své výročí? Možná i vy si uvědomíte, že stále můžete posunovat hranice společných zážitků a užívat si jeden druhého i v nových situacích.  

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.