Vyzařuje z vaší domácnosti harmonie a láska?

domácnost
domácnost

Čeho si jako návštěva všimnete u svých blízkých? Že mají uklizeno, že mají pěkný a designový nábytek nebo že z jejich domácnosti srší harmonie a láska? A co u vás? Dočkají se přátelské a rodinné atmosféry i vaše návštěvy? Nebo máte jen stroze zařízenou domácnost, která nic nenapovídá o rodinných příslušnících? Víme, jak to změnit!

Doma je doma aneb osobní fotografie a suvenýry z cest jsou důležité!

Vystavit si doma co možná nejvíce fotografií rodinných příslušníků a poličky zasypat smrští suvenýrů ze společných cest…zdá se vám to až příliš familiární? To rozhodně ne. Budete se divit, ale pravou rodinnou atmosféru vytvoří jedině tyhle maličkosti. Zkuste se na svůj interiér podívat očima cizího člověka. Co napoví o rodině, která v něm žije? Že nic zásadního? A není to chyba? Proč komodu nelemují rámečky s osobními fotografiemi, proč se ve vitríně neblýská manželova sbírka mincí? Proč na stěnách nevisí obrázky s dětskými výtvory? Divili byste se, jak tohle všechno naplní váš domov harmonií a láskou. Návštěvy se pak rozhodně nebudou nudit a klidně je můžete v obývacím pokoji nechat chvíli samotné, protože zatímco vy jim budete v kuchyni vařit kávu, vaše fotografie a osobní předměty na policích a na stěnách jim budou vyprávět příběh.

Rozhodně více rámečků a fantazie!

Útulnější domov si vytvoříte více rámečky a trochou té fantazie. Opravdu větší investice k tomu nepotřebujete. Navíc můžete spojit příjemné s užitečným, když některý večer začnete spolu s dětmi něco tvořit. Cokoliv! Dejte si společné téma – namalujte rodinu na tom nejlepším výletě vůbec a výtvory si pak zarámujte a pověste na čestné místo. Vyrobte si stojánek na papírové ubrousky, netradiční lustr do předsíně, namalujte si váš vlastní designový ubrus. Bude to legrace, uvidíte! Společně strávený čas s rodinou, vystavené obrázky, suvenýry a výtvory vytvoří dokonalou rodinnou atmosféru.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.