Zlatá barva se nosí. Jak ji nosit?

Zlatá barva se nosí. Jak ji nosit?
Zlatá barva se nosí. Jak ji nosit?

Co se zrovna nosí? Rozhodně zlatá! Pokud sledujete aktuální dění v módním světě, určitě už máte zlatý kousek ve svém šatníku. Pokud jste se o zlaté módě dozvěděli teprve nyní, určitě vaše kroky budou směřovat do obchodního centra, kde si zlaté kousky koupíte. I když jsou zlaté kousky krapet extravagantní a rozhodně nejsou pro kohokoliv, vyplatí se do nich investovat, protože jsou opravdu unikátní.  

Zlatá móda plná zlatých odlesků – to je teď to, co musí mít každá žena ve svém šatníku. Vůbec se nebojte zahalit se do outfitu ve zlaté barvě, třpyt musí být vidět na všechny směry. Zlatá barva vynikne zejména na ženách s tmavší, opálenou pokožkou, ale ani od věci, když si zlaté kousky vezme i žena se světlejší pletí.  

Jak se nosí zlatá barva? 

Nabízí se otázka, jak se zlatá barva nosí. Pokud jste do nynějška nosili spíše neutrální barvičky, zlatá barva je pro vás hodně velký odvaz. Ve zlaté barvě můžete mít nejen šaty, ale také boty nebo i kabelky, které budou konkurovat samotnému sluníčku.  

Jak jsme zmínili, zlatou barvu mnohé ženy neumí nosit, protože doposud se nedokázaly odvázat, co se týče oblékání. Možná tedy zejména pro tyto dámy je zarážející, že mohou ve zlaté barvě jít naprosto kamkoliv. Mohou se ve zlatě vydat klidně k moři nebo k vodě, zlaté plavky jsou totiž to, co se bude letos v létě nosit. Ve zlaté barvě však můžete být i za dámu, nebojte se obléknout zlaté šaty třeba na blížící se večírek či na narozeninovou oslavu.  

Když ne šaty, vsaďte na doplňky 

Pokud nejste tak odvážnou a nechcete si vzít zlaté šaty nebo jiný kousek oblečení, vsaďte na doplňky. Konkrétně vsaďte například na zlaté šperky nebo kabelky. Na zlaté kabelky narazíte opravdu na každém rohu a jsou unikátním kouskem v každé sbírce. Většinou si ženy pořizují zlatá psaníčka, která dozdobí hlavně společenský look. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.